| Akid a întrebat:

MA joc sims 3 si am o mica problema. Cand am inceput jocul aveam o fata si o batrana in casa. batrana a murit si acum am mutat din greseala niste membri in casa. si am in casa 6 persoane. dintre care cei 5 vreau sa ii scot afara. cum fac? de fapt vreau sa ii mut in alta parte dar personajul meu care l`am avut de la inceput sa ramana in casa. si sa joc cu el. nu cu ceilalti.

Răspuns Câştigător
| Cristina2216 a răspuns:

Hmm.dupa experienta mea pentru acest joc.NU prea ai cum sa-i muti.singura solutie este sa-i omori pe rand laughing Am incercat si eu aceasta strategie laughing Si chiar mergewinking Sper ca te-am ajutat.