| TobiRami a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? Daca joaca cineva world of warcraft(WoW)mists of pandaria poate sa imi spuna cum pot sa schimb animalul de companie la hunter? plz raspuns corect-fundita.

4 răspunsuri:
| dominyksk a răspuns:

Pai tinaind cont ca esti hunter poti avea ce animalut de companie vrei tongue

| TobiRami explică:

Da,dar cum pot sa iti i-au alt animal?

| samirubenmelente a răspuns:

Ba nu stiu si eu caut cum de mult timp.

| TobiRami explică (pentru samirubenmelente):

Am gasit! Tre' sa te duci la stable master sau ceva de genul asta, nu mai stiu cum se numea, iti scoti animalul din slot apoi te duci, gasesti un animal care nu e boss si folosesti puterea speciala de il atragi si gata! happy