| Raulsass a întrebat:

ma puteti ajuta cu jocul NFS CARBON. Imi spuneti cum as putea sa imi tunez masina in cel mai bun mod. Si niste explicatii despre grip - drift, ecc... PS. : nu ma stiu bine cu masinile. Ms anticipat! FUNDA!

1 răspuns:
| andrei_8327 a răspuns:

Ai putea sa-ti tunezi masina in NFS carbon cu un moror bun, roti late pentru aderenta, body kit iti iei de care vrei, transmisie buna, tuneaza-ti masina cat mai bine! Insa va trebui sa ajongi la un anumit nivel!