| Razvan1358285872tare47474mare a întrebat:

Buna TPU, ma puteti ajuta sa gasesc un joc mai vechi? Prin 2016 sau 2017 eram in carrefour iar acolo era o zona unde te puteai juca pe ps4, era acolo pornit un joc din first person, erai echipat cumva din viitor, avea o grafica foarte reala precum gta v, jocul incepea cu tine si cu echipa ta care ati aterizat fortat cu o naveta sau ceva, ca gadget aveai o drona care o puteai seta ce sa faca, putea sa proiecteze un scut in fata ta sau sa traga odata cu tine, m-am jucat cam juma de ora, fiind mai mic doar m-am plimbat pe acolo dar totusi era super fain, ma puteti ajuta sa gasesc? Nu stiu ce sa mai zic despre el, daca va ajuta cu ceva ma mai puteti intreba despre el va voi zice tot ce stiu.

4 răspunsuri:
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Bulletstorm?

| Razvan1358285872tare47474mare explică (pentru codrinmaestruldumelor):

M-am uitat si seamana putin dar ala care zic eu e mai realistic cu cu umbre si reflectii mai bune

| Ciprian09 a răspuns:

Crysis?

| Razvan1358285872tare47474mare explică (pentru Ciprian09):

Asta seamana foarte mult dar in colt stanga jos era o drona iar in jurul ei erau functiile pe care le avea si baterie ei, plus de asta jocul incepe undeva in natura apoi ajungi intru l loc total din metal maro-negru fiind noapte bezna, si pe langa drona ai o masinuta care o poti controla si poti vedea cu ea, iar daca apasai ceva o distrugeairolling on the floor))