| anonim_4396 a întrebat:

Merg curand in excursie cu (,) clasa si avem un traseu de vreo 8 ore. E o excursie de cam 3 zile. Si as vrea sa stau pe Youtube dar doamne fereste nu imi consum datele mobile pe Youtube. Am observat ca atunci cand dau search pe Youtube de pe telefon si nu am net scrie "Nici un videoclip salvat". Asta inseamna ca pot sa salvez videoclipuri? Daca stiti cum, sa imi spuneti va rog happy. Daca trebuie o aplicatie scrieti numele si explicati-mi cum salvez un clip.

Merciiii! Categoria nu e tocmai potrivita dar eh. A, si dau funda!

Răspuns Câştigător
| crybaby220 a răspuns:

Nu stiu ce telefon ai dar pe IOS este o aplicatie in care iti salvezi videoclipuri de pe Youtube si le poti vedea fara net. Nu am incercat pe Android, dar ar trebui sa fie vreo aplicatie asemanatoare... Se numeste TubeMusic si e un patrat galben cu o sageata albastra in interior.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Faci cont pe Youtube si doar atunci poti salva videoclipuri sau melodii preferate, ce varsta ai? Esti fată sau băiat? Mersi. Drum bun in excursie, unde merge ti si cînd?

| Ion_Geanina_1999 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eu am cont pe YouTube și tot nu pot

| anamariarot a răspuns:

Youtube-ul mănâncă foarte mult net. Mie în maximum 1 oră și jumătate mi s-au dus 500 de mb. Sunt programe prin intermediul cărora poți descărca clipurile și le poți viziona fără internet.

| BeagleLover a răspuns (pentru anamariarot):

Nu mai conteaza. Exista un site de pe care deja am descarcat 20 de videoclipuri de pe Youtube. Stiu ca Youtube consuma foarte mult, de aceea am si cautat o aplicatie sau site de pe cae sa descarc clipuri. Se numeste en.savefrom.net si sper sa te ajute si pe tine