| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am descarcat San Andreas Mod Installer (SAMI),dar cand vreau sa intru pe el imi apare sa descarc Microsoft NET Framework si nu mai stiu ce,da "no",apoi imi apare o eroare dau "x" si imi da AMSRuntime la cei de pe You Tube le mergeau daca faceau, asa mie imi apare AMSRuntime, ce sa fac? o.O FUNDA!

1 răspuns:
| SilvianG a răspuns:

Descarci NET Framework 4, sau cauți pe google Download Net Framework update 2014, instalezi iar apoi îți va merge 100% SAMI. Ăia de pe youtube au mai avut programe asemănătoare și au instalate diferite programe cum ar fi Visual C+++, etc. Descarcă și ai să vezi rezultatul.