| Cracana_Sebastian_2001 a întrebat:

Mi-am descarcat un joc The Crew si este in arhiva rar. Imi trebuie parola pentru criptare, cine o stie si imi poate spune?!? Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Rafaeloa a răspuns:

Nimeni nu poate afla/ghicii parola decat tu.De obicei arhivele care au parola trebuie sa aiba readme.txt sau password.txt(nu stiu exact cum se numeste al tau, dar daca am ghicit e bine)iar in documentul acela sa te trimita la un link in care poti descarca/vedea parola(de obicei sunt cu...survey-uri sad ).
Sper ca te-am ajutat! happy