| Tripleevil a întrebat:

Buna TPU mi-am deschis recent un canal de youtube si am niste oce-uri m-a gandit ca m-ati putea ajuta cu niste sfaturi.http://www.youtube.com/user/darkywaky/videos

Răspuns Câştigător
| Cerby a răspuns:

Sfaturi cum sa faci likuri(abonati)posteaza pe facebook, cerele prietenilor sa te ajute, intra pe cele mai cunoscute jocuri mp(metin, cs etc+cerele daca le place sa mai aduca pe altii) si fa spawn in cheat cu pagina de yutube
si inca un lucru premiaza abonati(ex la faci un video despre personajul lor favorit)

| Tripleevil explică (pentru Cerby):

Mersi de sfaturi si de sub big grin

1 răspuns: