| Classy a întrebat:

Mi-am dus unitatea de la pc acum cateva zile la cineva,mi-a schimbat windowsul si placa de baza, acum merge ok si nu se mai blocheaza.DAR cand vreau sa vizionez un film merge sacadat...de ce? straight face

2 răspunsuri:
| 0pufarinA a răspuns:

Depinde de film, unde il vizionezi.
Daca-l ai in pc, probabil nu ai instalat driverul de la placa video.
Daca e pe internet probabil e de vina Flash Playerul.
Sau ar mai fi faptul ca placa ta video nu suporta filmele de rezolutie inalta (cele de la 720 is sus).

| gabicostil a răspuns:

In primul rand trebuie sa schimbi programul (de ex. vlc) ia-ti alt program de vizionare sau daca nici asa nu merge si mie mi s-a intamplat si cand intri in film lasa-l un pic vreo 5 minute casi revinehappy asa am facut si eu