| GRRRRRR a întrebat:

mi-am facut un server privat de metin2 imi place foarte mult, are arme si armuri noi...lv max 255, dar eu vreau sa joc cu niste prieteni si niste vecini pe server. Mie imi merge, chiar daca am deschis port map cu ipul meu. 100, hamachi deschis, xampp deschis, serverul functional... pornit si Pc-ul e pornit impreuna cu internetul, dar prietenilor mei dupa ce au pus in mc ipul meu si s-au conectat la hamachiul meu le da eroare conexiune server in client.Aici cer ajutorul la toti "colegii TPU".
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| VuLTuRU_5008 a răspuns:

Dami si mie MC sa vad daca mie imi mrg si retele ok add cosmyn_vultur98