| Bogdanss a întrebat:

Mi-am instalat si eu jocul 3d instructor 2. 0 si cand intru in el si dau pe prima optiune sa incep jocu imi da o eroare ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

E ghicitoare asta?
Din miile de erori, tie iti da o eroare! Cheama-l acum pe Harry Houdini sa vedem daca poate sa ghiceasca ce eroare iti da! Sau poate e un test pentru a descoperi persoane cu puteri telepatice!

Cum sa vrei o rezolvare fara un minim de DETALII?
-ce pc ai? (procesor, placa video, rami)
-ce sistem instalat?
-jocul este original sau nu?
-ce scrie in eroare?

28 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cauta altul ->nu este bun pachul (prea multe erori)

neluL
| neluL a răspuns:

3D Instructor 2. 0
http://the-one2.ucoz.com/imagini3/3D.Instructor..jpg
OS: Windows XP / Vista / 7;
CPU: Intel Core 2 Duo E8500 / AMD Phenom II X3 720;
Video: nVidia GeForce GTS 250 1024 Mb DDR3 / ATI Radeon HD 4850 1024 Mb DDR3;
RAM: 2048 Mb DDR2;
HDD: 1 Gb free space;
Screen: 1680×1050, 32 bit;
Sound: compatible with DirectX 9. 0;
Descarca: http://tinypaste.com/a78068f1

| Bogdanss explică (pentru neluL):

Nu merge sa le downloadez

| neluL a răspuns (pentru Bogdanss):

Merge! uite aici http://i.imgur.com/21x8a.jpg

| Bogdanss explică (pentru neluL):

Tot imi da eroare the system cannot find path specified

| neluL a răspuns (pentru Bogdanss):

Pai asta nu mai este eroare! Muta fisierul descarcat in alta parte! de exemplu pe desktop intr-un folder. Din folder dezarhivezi si instalezi! (se intampla asta deoarece firefox in limba romana creeaza un folder cu diacritice in nume)

| Bogdanss explică (pentru neluL):

Cand intru in el imi da o casuta libera ce scriu? am scris codul ala de jos si tot nu merge

| neluL a răspuns (pentru Bogdanss):

Cand intri in ce? In joc?

| Bogdanss explică (pentru neluL):

Da

| neluL a răspuns (pentru Bogdanss):

De aici incolo nu mai stiu! Adica din joc. Ce a depins de mine, sa te ajut sa instalezi jocul, te-am ajutat!

| Bogdanss explică (pentru neluL):

Ok mersi