| Tyberiu2000 a întrebat:

Mi-am luat dolphin emulator, dar se vede extrem de prost.Se vede de o culoare verde și cu mov pe unele părți.Am încercat să umplu pe la setările de grafică, dar fără rezultat. Știți ce aș putea să fac? Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| FarcasTudor98 a răspuns:

Ori este de la placa ta video, ori nu ai instalat corect joculwinking

| Tyberiu2000 explică (pentru FarcasTudor98):

Placa video nu e, că am un emulator care l-am luat mai de mult și acela se vede bine, dar jocul merge greu, iar jocul nu l-am instalat, numai l-am dezarhivat.

| FarcasTudor98 a răspuns:

Ori este de la placa ta video, ori nu ai instalat corect jocul.