| NesSquick a întrebat:

mi-am luat LunaRis Online, intru in el e totul ok si cand incerc sa ma conectez imi da eroare?
Ma puteti ajuta?
Dau FunditsSa

2 răspunsuri:
| Quiz3r a răspuns:

Pai Poate Nu E Jocul Cel Original Asa Mi Sa Intamplat...Scire Pe Google->Lunaris-Online Dai Pe Prima Si Downladeaza>Fa Cont ETC... Sper Ca Team Ajutat

| tazzdiavolu a răspuns:

Sall.men nu stiu si mie mi se intampla si este o smecherie de facut sa mearga.nu o stiu scuze happymaine vine un pr sa ma invete. cadn aflu iti spun.OK sper ca tem ajutat bafta la lunarishappy