| alabamaboc a întrebat:

Mi-am luat metin2 gx si nu stiu ce are dar imi apare o eroare "The aplication failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the aplication. Precizez ca am incercat cu.Net Framework 4.0 dar nu a mers va rog dati-mi alt framework cu tot cu site de unde sa il downloadez sau macar o sugestie despre cum sa repar gx-u. Funda!

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

Incearca si Net Framework 3.5!
Aici : http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=21

| alabamaboc explică (pentru Wehes):

Mersi pentru sfat a functionat!

| Wehes a răspuns (pentru alabamaboc):

Spor la Joc!

| alabamaboc explică (pentru Wehes):

Mersi sa ai si tu baftawinking.