| Teenix a întrebat:

Nu imi mai merge Candy Crush saga pe facebook. Imi intra in joc si se incarca iar la 100% se blocheaza si imi apare ca a cedat Plug-inul Shockhave Flash. L-am downloadat iar... insa tot nu merge. Am si dezactivat si activat plug-inul de la setarile Google Chrome. insa nimic. Tin sa mentionez ca si pe alt browser imi face la fel. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| DextroCs a răspuns:

Incearca sa descarci ultima versiune de Adobe flash player... Revin-o cu un raspuns.