| mirceapeiaaa a întrebat:

nu stiti un site pe care sa ma uit la emisiunile de la discovery gen top gear, vanatori de licitati si alte.

3 răspunsuri:
| Nuimicitinumele a răspuns:

Incearca pe Vplay, e gratis sa iti faci cont si poti gasi multe filme si seriale si poate gasesti si ce vrei tu sa gasesti

| mirceapeiaaa explică (pentru Nuimicitinumele):

Am cont pe vplay am si platit dar majoritate nu sunt sau nu au subtitrare plus ca vplay nu merg foarte bine

| Nuimicitinumele a răspuns (pentru mirceapeiaaa):

Da, ai dreptate, mai ales daca te uiti seara (sunt foarte multi oameni pe vplay seara si se creaza lag) si daca ai si net de la RDS (astora cu rds adica si mie ne merge vplay-ul)