| Fashion_2205 a întrebat:

Nu stiu ce are computerul meu. Nu mai pot asculta muzica, pur si simplu mi se blocheaza, nu ma pot uita la filme, la fel [pe net]. Imi apare ceva de genul "Low Disk Space" si imi zice ca nu mai e memorie disponibila. Dar nu stiu de ce pentru ca n-am jocuri, abia daca am cateva poze; am muzica mai mukta: ce e drept. Dar vreau sa zic, ca l-a formatat un adult acum cateva luni, deci n-ar fi de la virusi [nu umblu pe site-uri X].

Ce sa-i fac? Ce are?
Multumesc! ^_^

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Nu e nevoie sa reinstalezi windows sau de format. Sterge sau muta niste fisiere din C in D(sau alta partitie), ca sa-l eliberezi, si gata.:p
Ar trebui sa ai macar 1GB liber, vezi daca poti mai mult.

2 răspunsuri:
| Y2k a răspuns:

Poi trebuie sa-ti reinstalezi windowsul si sa formatezi tot local c(preferabil tot hdd-ul sa scapi de eventualii virusi) pentru ca nu mai ai memorie in C (ai pus prea multe programe, jocuri etc) bftwinking

| Fashion_2205 explică:

Si probleme am cu Local Disc (Chappy, dar nu imi da voie sa sterg nimic din el.