| Costyn14 a întrebat:

nu stiu ce sa fac in timpul liber. este iarna si prietenii mei nu prea ies afara... dati-mi niste idei. exemplu jocuri pe calculator.sau vreun site in care sa socializez in afara de facebook...

Răspuns Câştigător
| terroristu a răspuns:

Joaca Gta 4 GTA san andreas Call of duty The God Father Assasin Creed 2 Hitman Contracts Minecraft am decat un site de socealizare Hi5 daca vrei sa mai vorbim ca sa iti mai dau jocuri ma gasesti pe adresa de mess PanTerraCS