| Manuela15 a întrebat:

Buna TPU nu stiu daca e buna sectiune dar ma rogbig grin Cand intru pe o pagine pe net orce pagina imi scrie asa:[Aplicazie JavaScript]

Exc in ev handl:Error:Bad NPObject as private data! nu stiu stie cineva ceva? trebuie sa instalezi JavaScript sau? va rog funda! raspunsul cel mai bun.Multumeschappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza, restarteaza sistemul si reinstaleaza din nou Modzila, din cate stiu eroarea asta apare doar la acest browser.