| anonim_4396 a întrebat:

omanei buni big grin doresc mult jocul Battlefield 3 dar nu ma pricep prea bine la cerintele joculi adica ce, cere jocul ati putea sa imi spuneti daca merge pe cerintele mele?:procesor Intel celeron CPU 2.50 ram 1.28 direct x 11 si placa video ati radeon hd 3650 761 mb Multumesc si funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| GhostForest a răspuns:

WTF! GTA san andreas, GTA 3, Counter Strike, Metin 2(il urasc nu stiu ce vedeti in el), GTA vice city, Call of duty 1, 2 si POATE Call of duty world at war.ATATATEA imi vin in minte

7 răspunsuri:
| GhostForest a răspuns:

Eu zic ca nu ai sanse! Deabia mi l-a dus al meu cu Intel Core 2 Duo 3.06 ghz, 4 GB RAM KINGSTON, placa video Nvidia Geforce GT220 1 Gb DDR3 128 bit, HDD 500 Gb Western Digital. Daca nu esti convins incearca siteul acesta http://www.systemrequirementslab.com/......lysis.aspx si iti spun ca nu ai cum pe un Celeron si cu 1 gb ram sa il duci.Bafta!

| Luke21Rules a răspuns:

La asta ma asteptam si eulaughing auzi ghost sti cateva jocuri care merg pe cerintele mele?big grin

| Magnifico a răspuns:

Nu cred ca iti va merge straight face

Răspuns utilizator avertizat