| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Pe metin2 cum imi schimb magiile?(sunt samanca)Sunt la vindecare si vreau la zmeu.Se poate ca am putut odata dar am uitat cum.

Răspuns Câştigător
| LcsCamyCs a răspuns:

Te duci la femeia batrana si iti stegi tot ce stii si dupa aia de duci la invatatorii de magii

3 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

Nu am mai jucat demult
dar cred ca la baba aia batrana traba sa ii dai 43.000 yang parca

| mihaela31 a răspuns:

La batranica dai acolo unde scrie ceva de genu schimb magiile,nu l-am mai jucat, apoi te duci la invatatorii de magii, adica gardienii aia multi, vezi ca daca ai peste 30 nu mai merge. fundita?

| AnonimuszWss a răspuns:

Te duci la batranica aceea si de acolo o sa vezi clar optiuneahappy
Dar atentie! O sa iti ceara o suma de bani!
Funda?