| anonim_4396 a întrebat:

Pentru ca acum am un PC mai performant as vrea sa ii aduc un omagiu jocului care mi-a luminat copilaria (Gta San Andreas) si as vrea sa ii pun o grafica realistica (ca in GTA IV sau V) si aceleasi masini doar ca cu o grafica mult mai detaliata, la fel si strazile, vegetatia skinurile si armele.
Dar nu stiu cum sa fac asta. Poate cineva sa imi dea un link de la un video in care explica sau ceva ce sa ma ajute.
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Tot ce poti face e sa setezi jocul la setari maxime, atat si nimic mai mult! Doar nu crezi ca poti face din Tom si Jery Terminatori... laughing