| reylio a întrebat:

Pentru Cei care joaca Inazuma Eleven Strikers emulat cu Dolphin cum pot debloca Raimon2nd in story mode? Daca stiti lasati raspuns sau un video tutorial?

4 răspunsuri:
| Andrei2121 a răspuns:

Sall! Te rog eu frumos spune-mi si mie cum pot sa joc inazuma eleven strikers emulat adica pe Pc ca imi doresc si eu sa joc scuze ca nu are treaba cu ce te-am intrebat dar te rog din tot sufletul.

| reylio explică (pentru Andrei2121):

Buna! pai descarci My First Wii Emulator si downloadezi Inazuma Eleven Strikers pentru WII si gata!laughing

| catalanul87 a răspuns (pentru reylio):

Da-mi sh mie site te rog frumos caci caut de 2 zile

| Marius_Chiciu_1995 a răspuns:

Cum pot sa am si eu inazuma eleven strikers