| badi24 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati cu jocul Gta SanAndreas?
Vreau sa imi schimb hainele, masini, biciclete etc...
spuneti-mi cum sa schimb, plsss(in special haine, masini, biciclete)
Multuemsc!
Funda!

4 răspunsuri:
| happykill a răspuns:

Dupa ce 2-3 misiuni iti vor deschide magazine de unde sa iti cumperi haine. te duci acolo si ai de unde alegewinking

| TaNn0 a răspuns:

Te duci la magazinl de haine(pentru haine),masii le furilaughing,bicicleta exista bmx, etc pe san! Daca tu vroiai pe Sa-Mp trebuie sa faci bani, si-ti cumperi tot ce vrei!big grin

| TaNn0 a răspuns:

Te duci la magazinl de haine(pentru haine),masii le furilaughing,bicicleta exista bmx, etc pe san! Daca tu vroiai pe Sa-Mp trebuie sa faci bani, si-ti cumperi tot ce vrei!big grineu zic cai tare si Samp apucatebig grin

| badi24 explică:

Dar eu vreau sa bag de pe un site asteahappy nu de la magazine happysi nu stiu cum sa le bag