| Shayton_Ionela_1998 a întrebat:

Buna TPU recent am creat un canal de Youtube https://www.youtube.com/channel/UC-SqtJQIZhA_icBwWPRwDSQ
Va vreau pe voi nu doar ca abonați mei și ca prieteni, vreau împreuna sa ne distram. Sper ca si tu vei participa lângă mine și echipa mea mai mult... tu vei si parte din echipa mea. Arata-mi asta prin un subscribe Oare tu ma vei ajuta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce mod ciudat ai spus-o... Daca ai avea o calitate mai buna si ai face si chestii care sa prinda la public sigur ai avea mai multi abonati. Oricum, decat sa ai abonati inactivi mai bine sa nu mai ai. O sa arate penibil sa ai gen 5000 de abonati si maxim 100 de vizionari la videoclipuri. Daca tot vrei tu sa ai abonati "pentru ca arata misto" poti intra pe site-uri de sub4sub si gata.

| xByte a răspuns:

Ai calitate jalnica, atat audio cat si video, iar content-ul in sine este extrem de plictisitor, deci parerea mea este ca mai bine nu ai continua cu acel canal.
I'm not hating