| Kamakura99 a întrebat:

Recent am instalt un mod pe gta san andreas pe nume "left4theft" cu zombie si nu-mi place deloc.
Problema e ca nu stiu sa-l dezinstalez, si nu pot sa sterg jocul.
Dau funda pentru cina ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| blaablaablaaa a răspuns:

Daca nu gasesti un unistaller pentru acest mod acolo unde ai instalat jocu inseamna ca nu exista cum.
Cel mai bine este dupa ce iti insalezi jocul STANDARD este sa faci o copie. Iar dupa daca ai probleme de genul acesta inlocuisti cu copia.
Eu asa faceam cand ma jucam.
Succes!

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Acel dezinstaller il vei gasi in folderul unde ai San Andreas instalat, sau in control panel la sectiunea Uninstall a program! happy