| cacealma a întrebat:

recent mi-am descarcat jocul Crossfire, l-am instalat, am facut tot si cand am incercat sa intru in joc mi-a dat un fel de eroare:
"code field [10-0300-800401e4-104]
The acces to x-trap patch server is unstable or x-trap update wasn't able to run properly.Please restart the game"
de retinut ca am reinstalat jocu, am dezactivat virusul, am inlocuit folderu Xtrap si fisierul HGWC exe. Ce-as mai putea face?

2 răspunsuri:
| ispasflorin73 a răspuns:

Nu l-ai descarcat bine

| cacealma explică (pentru ispasflorin73):

L-am descarcat bine, e vorba ca nu mergea pe xp3! am instalat w7 si-acum merge! mersi de ajutor!