| 7Roby7 a întrebat:

Scuze pentru categorie nu am gasit alta.
Imi trebuie un program prin care cineva sa-mi poata vedea ecranul sau eu sa il vad pe al lui, dar fara sa imi miste mouseul sau sa imi apese ceva.
Acel cineva e plecat undeva tocmai acum si are conexiune slaba la internet, asa ca nu am putut folosi Skype pentru asta.
Nu vreau nici cu web sa incerc.
Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Team Viewer. Poate doar sa se uite, fara sa iti miste mouse-ul happy

| 7Roby7 explică (pentru mihaela0205):

Cum? Am incercat Team Viewer dar imi putea misca mouseul.

| mihaela0205 a răspuns (pentru 7Roby7):

Pai nu am zis ca nu se poate misca, dar daca el isi tine cursorul in afara ferestrei unde iti vede desktop-ul, nu ti se va misca mouse-ul

| CrappinMorth a răspuns:

Skype...pornesti conversatia cu baiatul respectiv si dai Share Screens sau Arata Ecranul (depinde pe ce limba e setat)