| LeagueLL a întrebat:

Stiti jocul Jade Dynasty, ma puteti ajuta la misiunea cu DRAGON PAM. adica cum fac rost de toate fragmentele, FUNDA celui ce ma ajuta big grin

Răspuns Câştigător
| emidin20 a răspuns:

Salut daca tot vrei sa stii raspunsul am doua modalitati:
1:www.google.com
2:www.youtube.com
Scz daca nu ti-a convenit raspunsul dar acum toate jocurile sunt explicate au gamplayuri etc etc.Nu poti sa te mai bucuri de un joc.Dar daca esti ca mine nu te uiti nicaieri si te joci de unul singur.Chiar daca nu stii, joaca mult mult mult si intr-un final ai sa gasesti o cale sa treci de o misiune sau de ceva ce nu stii dintr-un joc! O zi buna!