| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU stiti o lista cu coduri online la minecradt Romania (nu cea cu /help). O lista care sa aiba cat mai multe coduri.

Multumesc.

Cele mai multe coduri castga.

Dar raspundeti chiar daca nu stiti multe coduri ca poate suntce imi doream.

P.S.nu va spun ce fel de coduri vreau.

Suces tuturor.

Răspuns Câştigător
| TheGaara a răspuns:

Codurile cu /help sunt singurele.
Restul sunt de la modul "Bukkit"....acest mod este pentru multiplayer si contine muuulte coduri pe care le vezi daca dai /help...e o lista cand il deschizi sau cand joci multiplayer

1 răspuns:
| TheGaara a răspuns:

Si exista si multe alte modd-uri care iti ofera tot felul cum ar fi "Job" sau "ChestShop"...tot felul....la fiecare mod exista tot mai multe comenzi