| IllIIllll a întrebat:

BUNA TPU! Stiu ca e importiva regulamentului dar daca stiti ceva site de downloadat aceste hack uri pentru metin2 sa mi ziceti va rog. Daca se poate hack urile astea: trade; attack; multi; +9. dau fundita la cele mai bune!

4 răspunsuri:
| NeGaTiwE a răspuns:

NU exista hackuri la metin nu intelegeti ce ai vazut u pe youtube nu ii nimic adevarat in chestile astea is numa keyloggar si trojani atatawinking

| IllIIllll explică:

@Negatiwe mersi!

| n0thing_9284 a răspuns:

Tutorialul.info sunt sute de hackuri

| emitzu150 a răspuns:

Am gasit la tara un hack... e de teleport speed combo pacat ca nul am si aici acasa cand mai ajung pe la tara irti voi da un link