| VladGangstaBoy a întrebat:

Stiu ca exista cerinte de sistem, dar vreau sa aflu asta de la un om care stie!
Spuneti-mi cat de bine merge Bad Company 2 pe un PC cu urmatoarele configuratii:
Procesor AMD Athlon IIx2 240 cu 2. 80 GHZ
Placa ATI Radeon HD 4300/4500 Series de 1 GB cu Dx 11 si 3 GB Ram
Multumesc anticipat!
Ofer fuundaaaaa!

Răspuns Câştigător
| NightFurry a răspuns:

Salut... nu prea te ajuta placa videosad dar sigur iti merge cel putin cu detaliile la medium dar cred ca-ti merge si mai bine. bafta si sper ca ti-am fost de folos. daca iti cumperi o placa video mai buna nu cred ca ai mai avea probleme cu ceva happy