| Bodea_Alex_1998 a întrebat:

(BUNA TPU SUNT INTR-O STARE FOARTE PROASTA DEOARECE NU MAI AM BANI SA PLATESC HOSTUL DE METIN2 HOSTUL COSTA 10 EURO EU AM 5 SI MAI IMI TREBUIE 5 VA ROG ajutati-ma) Ma puteti ajuta si pe mine cu (1 2 3 4 5) euro cod Orange?
vreau
sa
deschid
un server
de metin2 PVM-PVP la firma de hosting zonamea

care doneaza
5 euro are SGA
permanent
si ne mai trebuie 5 euro pentru a hosta serverul

VA ROG ajutati-ma! VA ROG PUTETI DAA SI 1 EURO SI 2 3 4 DOAR VA ROGG AJUTATI COMUNITATEA SA NU SE INCHIDA "CEI CARE VOR SA DONEZE DE LA 1 PANA LA 5 IMI DA ACC LA ID MESS: messi_ronaldo_2001@yahoo.com SI IMI DA CODUL VA ROGG!"" Cu stima admin'ul serverului rocket: [ADM]LexY VA ROG AJUTATINE!\

CINE DONEAZA VA PRIMI CEVA VA PROMIT!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! adauga-ma pe mess sa discutam mai in detaliu(sunt interesat)

Mess: costea_aurelian2011@yahoo.com