| XZX213 a întrebat:

Buna TPU sunt noua pe aici si am nevoie de un raspuns rapid si clar. as vrea sa nu mai primesc cerere de la nimeni pe facebook ( asa cum apare la unii doar "urmareste" fara a putea sa le dai cerere). dau funda primul raspuns bun!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Setari si confidentialitate - confidentialitate - selectezi CINE ITI POATE TRIMITE CERERI DE PRIETENIE? si selectezi prietenii prietenilor. Nu poti sa dezactivez, dar poti sa il faci vizibil numai amicilor comuni cu cei din lista ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*dezactivezi