| GaBrYeLa18 a întrebat:

tocmai mi-am facut cont pe stardoll si nu inteleg cum se joaca. Am mers la cumparaturi si mi-am cumparat lucruri pentru casa si pentru mine dar cand m-am intors in casa nu le mai gaseam. Ar putea sa-mi explice cineva unde sunt cele cumparate?(FUNDA)

Răspuns Câştigător
| anonim_8920 a răspuns:

Ori in dulap ori tresa dai log out si apoi log in si le cauti in suita... pentru mai multe informatii baga`mi idu dya_4ever_98 si vb acolo despre stardoll happy

1 răspuns:
| anonim_8920 a răspuns:

Da`mi idu tau si vb acolo iti explic tot ce vrei sa stii pentru ca eu am cont de mult timpwinking