| R4doko a întrebat:

Uitati am o problema, vreau sa joc cu un prieten Stronghold Crusander online, pe hamachi... ma poate indruma careva cum sa fac? big grin
Eu bag ip lui de la hamachi, el baga ipu meu de la hamachi, eu dau host, el join, ma gaseste si zice ca-i da eroare,
trebuie sa avem aceeasi versiune de jocuri? trebuie sa avem aceeasi retea de internet, ma puteti ajuta? big grin va rog frumos.

1 răspuns:
| stefsiana a răspuns:

Da.trebuie sa aveti fisiere la fel!
si prin GameRanger se mai poate juca:
http://www.gameranger.com/
De asemenea trebuie sa aveti fisierele la fel, de exemplu ca la fifa, daca are unul un pach adaugat sau alt fisier DB (cu transferuri) nu merge, da conection host, sau error conection!
sper ca am ajutat!