| malin7 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Am instalat fifa 11 si gameranger dar cand sa apas "start" imi apare urmatorul mesaj : "Please insert fifa 11 original CD"... CE SA FAC? Va rog raspundeti repeedehappy FUNDAbig grin

Răspuns Câştigător
| TrololoLM a răspuns:

Pai azi ai noroc...fiinda is eu aici...sigur l-ai instalat cu.iso deci ai folosit deamon tools, atunci mai pune o data imaginea cu deamon tools si intra in my computer si o sa vezi acolo mingea de la fifa, intri in acel folder (click dreapta apoi explore) si o sa vezi acolo un folder numit crack! copie tot continutul in folderul jocului si mai incearca o data sa pornesti.o sa mearga! Funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Marshal2118 a răspuns:

Deci zice asa pentru ca nu ai cd-ul original dar ai ceva numit demon tools dai jos acolo unde ai doua calculator e ceva de genu asta < dai pe aia si acolo e demon tools dai kick dreapta dai pe a doua creare imagini creezi una apot dai mount image si dai pe joc si trebuie satimearga sigur funda pls?

| Andreicik a răspuns:

Salut,inseamna ca-ti trebuie un disc... Faci rost de la orice magazin. sa iei dvd+rw

| RapperulLucy a răspuns:

Descarca un crack de pe net, is multe, il pui in fisierul unde ai jocul, dai pe el si distractie placuta!