| VasyBlueLighT a întrebat:

Buna TPU.
Va rog ajutatima.De ce scrie asta cand ii dau drumu la The Sims 2 NightLife "The application has crashed.The application will now terminate".
Spuneti-mi va rog.

1 răspuns:
| serau999 a răspuns:

Ai incercat sa il reinsalezi, cred ca zice ca nu e terminat. Dar ti-as sugera The Sims 3 ca e mai tare, dar lasa.
Daca dupa ce il reinstalezi nu merge incearca sa il descarci de altundeva de pe TPB ti-as sugera.
Funda?
PS: daca mai ai nelamuriri spune-mi, ca eu am The Sims 3 si The Sims 3 Seasons.