| LetMeHelp a întrebat:

Vara mea se joaca Energy Metin2.Ieri l-a dezinstalat pentru un nou client iar acum nu se mai deschide jocul(dupa ce l-a instalat din nou). Calculatorul sau nu are nicio problema si respecta toate cerintele....Stiti vreo cauza?
P.S:S-a mai intamplat la cativa jucatori. Credeti ca jocul are ceva?

Răspuns Câştigător
| Metin2CoraMD3 a răspuns:

Poate fi de la windows (sa isi reinstaleze windows-ul)sau poate fi de la joc.Mie imi merge.Nu stiu ce poate sa aiba straight face (Ps.Incearca sa il downloadezi din nou daca nu reinstaleaza windowsul big grin ). Pace!

1 răspuns:
| LetMeHelp explică:

Habar n-ai de cate ori am instalat si dezinstalat jocul laughing! Dar...asta e.Am aflat de pe forum ca un hacker a intrat si a dat peste cap tot jocul si ca i-a bagat virusi.Chiar! Dupa ce am citit asta am vrut sa-l instalez si are virusi jocul.Asta se intampla doar la cei care l-au dezinstalat si au vrut sa-l instaleze din nou.tongue Intra pe forumul jocului sa vezi cati s-au plans.O sa astept o luna sa-si revina clientul si poate merge dupa.tongue