| ChocooxD a întrebat:

Buna TPU vin din nou cu o intrebare despre lady popular...cum se joaca mastermind? plssss urgent cine ma va ajuta va primi fundita de la mine va promit va rog spuneti-mi sunt disperata caci incerc de ceva vreme sa joc dar nu stiu cum...va rog din tot sufletul meu sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| deeapa a răspuns:

Daca vrei da-mi userul si eu joc am level 9
si te trec eu

| eu_8219 a răspuns:

Eu il stiu la perfectie imi trmiti userul aprola prin mesaj il fac nu consum nimic nu cumpar nimic decat joc. Dupa aia dupa ce il fac schimbi parola, dar nici mie nu imi iese din prima din a doua a treia incercare. Sper sa nu fii suparata ca ti-am cerut userul si parola.pup:*