| MyNameIsNick a întrebat:

Vrea sa va intreb cum pot sa ofertez un jucator in Top Eleven. Are un prieten de al meu un jucator pe care mi-l doresc( eu sunt la nivel 4 si el 5)!

2 răspunsuri:
| Lionsgate a răspuns:

Is nivel 14 big grin, pai jucatoru care vrei sal ofertezi trebuie s aaiba drept de ofertare sa fie fara contract sia tunci ai sa poti numa cand i expira contractul.

| hashu1985 a răspuns:

Nu poti...nu ai garantie 100% ca in momentul in care il va pune el la vanzare, iti va aparea si in lista ta de transferuri.