| andrei055 a întrebat:

Buna TPU vreau decat sa va anunt ca dau heck metin2 ro de yang care trece de hshiled ill dau gratis dar nu il folosesc pe oricine vreau sa fiu sigur ca contul nu este unul care de ex. sa fie pur si simplu unu asa... am lv m-am plictisit de mt hai sa-mi iau si eu un heck de accea vreau ca orce player sa se intalneasca cu mine sunt pe sv. lupus si astept sa ma contactati ca sa stiti pe mt pe sv. lupus ma cheama OxigeN2012.\

3 răspunsuri:
| Scurtel a răspuns:

Escroc.

| andrei055 explică (pentru Scurtel):

Asa zici tu? nici nai vazut asa ca nu ma critica

| andrei055 explică:

Nu sunt excroc dati-mi mesaj si apropo Gaboniel nu ma judeca daca nu ai vazut inca!