| IceCube_5716 a întrebat:

Vreau sa anunt ca vand cont de lv 117(sura) pe mondial pe New World lumea albastra de preferat pe un alt cont pe metin2 ro sau uk!

Multumesc! Tin sa precizez si ca are iteme bune pe el(545 INT, Iteme pana in 117, 400kk)

2 răspunsuri:
| TaNn0 a răspuns:

As vrea eu! Eu am cont pe NewWorld svr pvp misto daca vrei, iti zic o gramada de metinuri pvp, Dami contul plz! add:teo_boss30@yahoo.com

| IceCube_5716 explică:

Il Dau doar pe un cont pe metin2 ro sau uk! sau bani pe ro sau uk