| dasabalaeverybody a întrebat:

Vreau sa instalez iOS 6, dar nu-l gasesc nici pe App Store si nici pe iTunes.......Cum il gasesc? Am vazut undeva ca trebuie sa instalezi iTunes 10.6.3,si asa am facut, dar tot nu gasesc pe nicaieri iOS 6. Precizez ca device-ul meu este un iPod Touch 4th generation (despre care pe apple.com scrie ca este compatibil cu iOS 6) Va rog, spuneti-mi cum sa fac sa-l instalez puppy dog eyes

Funda si vot!

1 răspuns:
| dudaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Poii dai la setari - > actualizare software. si de acolo te descurci cumva :*.