| PsyhoChild a întrebat:

Buna TPU.
Vreau sa invat sa joc FIFA19 online dar nu stiu cum functioneaza treaba cu cardurile. Din cate am inteles trebuie sa am chemistry cat mai mare dar nu stiu de exemplu pe un jucator RW care ar fi cele mai bune statusuri.
Cine ma poate ajuta? Tutoriale in Romana sau chiar in engleza ma pot ajuta dar cand ma uit nu inteleg nimic. Vreau sa fie chiar mai explicite. Cine vrea sa ma ajute sa invat ma poate adauga pe discord: Ionel#1833

Răspuns Câştigător
| ContAnonim9886 a răspuns:

Jucătorii din echipa fac chemestry daca: Sunt din ligi diferite dar au aceiași naționalitate, dacă sunt din aceiași liga și dacă sunt de la același club fac chemestry perfect
Încă un lucru legat de chem este ca toți jucătorii trebuie sa aibă poziții corecte, nu poți pune un Striker în Midfield sau un fundaș în atac sau orice alte schimbări de genul