| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU vreau sa pun o intrebare, ccei care aveti webkinz vreau sa va adaug in lista de prieteni dar ce nume de utilizator aveti imi spune-ti si mie va rog si eu vreau sa imi bag prieteni p ca in 20iulie, va fi ziua animalutului meu webkinz si vreau sa veniti la ziua animalutului puteti imi dati va rog, nume de animalut vreau s ava bag in lista de prieteni! funda mare celuo care imi da 5 nume de webkinz dar sa aiba si id ca sa vb cu iei pe mess

Răspuns Câştigător
| SanziiAndry a răspuns:

MailiSelenailoveyou, AnDramariaioana. Cam atat am, sper sa te ajute cu ceva!

4 răspunsuri:
| Maria_4745 a răspuns:

Uite al meu e lpso77. Iti dau ID-u pe mail da zi-mi-l pe al tau!

| andrada a răspuns:

Uite 2 nume: lemurian1, mara999 dar n-am mai intrat pe ele de 1 an
P.S. I hate webkinz big grin

| Bijou a răspuns:

Lili, ufi, testi, id ul este b87kyk

| amyana00 a răspuns:

Miniana00,miniana7,spioana00,agentul01,aevlino