| xYourObsessX a întrebat:

Vreau sa stiu de la cei care joaca metin2 ce inseamna mod, a fi modat? Ce are modul asta, ce bonusuri, cum arata? Se poate cumpara cu yang in joc? Daca da cat trebuie sa dai pe unul? Daca aveti si o imagine e mai bine.

Fundita.

P.S: Va rog nu radeti, joc de cateva zile si cei cu asa zisul mod usuca o multime de playeri. big grin

Răspuns Câştigător
| xXPaulStelistuXx a răspuns:

Sa-ti explic cum e trebuie cu modu big grin modul e luat de pe net de la un admin. ii spui adminului ce bns vrei. daca vrei HP cum ar fi normal 30000 primesti 300000 daca vrei life 1000 primesti 10000 daca s.a. big grin si mai este status=status primesti 32000 la HP, int, str, dex. Eu aveam un sura laughing spargeam deia cu 1 mod big grin