| UnConTroLLed_6190 a întrebat:

Vreau Sa Va Spun Ca Am O Problema La Internet.Am avut Mozzilla, Opera, Internet Explorer Si Google Chrome dar e aceeasi problema. Dau sa vad un videoclip pe youtobe se deschide, merge cateva secunde si apoi se inteapa.Si nu stiu ce sa ii fac. FUNDA Celui Mai Rapid Raspuns

Răspuns Câştigător
| q1e123 a răspuns:

Daca ai vrut s sputi ca dupa cateva secunde ti-se intrerupe, poate e de la abode flash player prea slab pentru you tube.Ce versiune ai?
ca daca ai una veche ar fi normal

1 răspuns:
| UnConTroLLed_6190 explică:

L-am facut singur dar q1e123 totusi s-a uitat la intrebare si a incercat sa ma ajute. aSha Ca Fundawinking