| cxxyy a întrebat:

Vreau sa va spun ce se intampla, deci laptopul meu nu mai mergea ff bine si i-am scos bateria, adica nu il mai puteam inchide si am sters cateva chestii inutile. Eu ma joc des minecraft asa ca am decis sa imi iau cont premium, il am de vreo 4-3 ani iar daca pe gamster spre exemplu pun numele contului meu de mc care e premium zice ca nu exista. La mineplex nu stiu ce s-a intamplat ca pot intra maxim 40 de jucatori si aveam si grad acolo, ei bine daca intru pe the hive merge. Va rog spuneti-mi ce se intampla, daca e de la ei sau de la mine. M-am gandit sa imi iau alt cont premium la vara dar am bagat prea multi bani in contul actual

Răspuns Câştigător
| xPeyser a răspuns:

Cred ca din cauza perioadei prea mare cu contul acesta, s-a baguit la ceva sistem si nu ti mai recunoaște numele. Trebuie să contacteze site ul oficial sau un forum specializat pe Minecraft. Dacă au intrat 40 se pers nu mai poti intra ca i limita. De la ei cred ca e problema. Eu zic sa ti păstrezi contul și să încerci dai un feedback.

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Daca e server non-premium, si-au dat wipe la server, altfel incearca sa-i contactezi pe ei.
Nu vad corelarea dintre laptop, baterie si conturile tale.