| Lazy123456789 a întrebat:

Buna TPU1 As vrea sa-mi achizitionez un xbox 360 slim modat cu 900 lei ( cam asa gasesti peste tot ). Intrebarea mea este daca sunt bune de ceva adica nu sunt pretentios la gamming dar totusi sunt bune la ceva? ( ma refer sa pot sa joc jocuri care le primesc de la prieteni pe DVD care-s piratate ).

2 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Salut,ma sa stii ca am si eu acelasi model..si da sunt bune..de ex eu joc fifa 2012 si 2013..si merge perfect..deci da sunt bune.

| Lazy123456789 explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Iti dau Funda daca zici cam cat spatiu ar ocupa wwe 13 sau Far cry 3 pe consola